Про готель - Continental ( Контіненталь) Буковель -Офіційний сайт готелю

Continental Буковель -Офіційний сайт готелю Сімейний готель європейського стандарту Continental. Гірськолижний курорт в Карпатах — Буковель, із задоволенням пропонує Вам новий сімейний готель європейського рівня Continental. Наш чудовий готель побудовано і відкрито в 2017 році. Він розташований серед масивних гір, високих лісів та цілком занурений у чисте закарпатське повітря. Готель зведений з екологічно чистих матеріалів й облаштований для максимальної зручності та комфорту наших гостей. Висококваліфікований обслуговуючий персонал, навчений високим стандартам і створює гостям чудову атмосферу для відпочинку. Поряд з готелем знаходяться підйомники, супермаркет, розважальні заклади, аптека, масажні салони і все те, що необхідно для комфортного проведення часу. В готелі Continental знаходять затишок і отримують море задоволення навіть найвишуканіші та витончені туристи. Нам вже довіряють і віддають перевагу не лише співвітчизники, а також гості з Польщі, Румунії, Болгарії, Великобританії та інших країн Європи. Кожен гість нам стає другом. Готель Continental робить Ваш відпочинок комфортним та незабутнім!

Умови проживання

Continental ( Контіненталь) Буковель -Офіційний сайт готелю

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання

Continental ( Контіненталь) Буковель -Офіційний сайт готелю

Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Continental ( Контіненталь) Буковель -Офіційний сайт готелю

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.